Privatumo politikaDuomenų privatumo patvirtinimas

1. Atsakingos institucijos pavadinimas: 
tesa tape UAB

2. Atsakingos institucijos adresas:
tesa tape UAB
J. Balčikonio g. 9
LT-08247 Vilnius,
Lietuva

3. Duomenų rinkimo, tvarkymo arba naudojimo tikslas: 
Bendrovės tikslas yra cheminių ir techninių produktų, ypač klijų ir lipnių produktų, kūrimas, gamyba ir pardavimas. Duomenys renkami, tvarkomi ir naudojami tik pirmiau minėtų tikslų įgyvendinimui.

4. Atitinkamos asmenų grupės bei duomenys arba kategorijos, susijusios su šiais asmenimis:
pirkėjų duomenys, darbuotojų duomenys ir tiekėjų duomenys, reikalingi 3-ame punkte minėtiems tikslams įgyvendinti.

5. Gavėjai arba gavėjų kategorijos, kurioms šie duomenys gali būti atskleisti:
viešosios įstaigos – tuo atveju, kai galioja viršesnės įstatymo nuostatos; išorinės institucijos ir vidiniai padaliniai – 3-ame punkte minėtų tikslų įgyvendinimui. 

6. Duomenų naikinimo terminai:
teisės aktų leidėjas priėmė nemažai nutarimų, susijusių su duomenų saugojimu ir tokio saugojimo terminais. Šiems terminams pasibaigus atitinkami duomenys panaikinami įprastine tvarka. Jei duomenims šios nuostatos nėra taikomos, jie panaikinami, kai pagal minėtą 3 punktą nebėra tikslinga jų naudoti. 

7. Duomenų perdavimas į ne Europos Sąjungos šalis („trečiąsias šalis“):
Lietuvos arba kitų ES šalių piliečių asmens duomenų perdavimas į trečiąsias šalis nėra numatytas. Kai mums bus siunčiamos užklausos iš užsienio, ketiname jas nukreipti savo atstovams užsienyje, kad jas tvarkytų ir į jas atsakytų mūsų vardu.

9. „Google Analytics“
Šioje interneto svetainėje naudojama žiniatinklio analizės paslauga „Google Analytics“, kurią teikia „Google Inc.“ („Google“). „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“, tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti jūsų naudojimąsi interneto svetaine.

Slapuku surenkama informacija apie jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) yra perduodama „Google“ serveriui Jungtinėse Valstijose ir ten išsaugoma. „Google” naudos šią informaciją, kad galėtų analizuoti jūsų naudojimąsi interneto svetaine, rengti ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės valdytojams ir suteikti daugiau paslaugų, susijusių su svetainės ir interneto naudojimu.

Be to, „Google“ perduos šią informaciją trečiosioms šalims atitinkamais atvejais – jei tai yra teisinis reikalavimas arba kai trečiosios šalys apdoroja šiuos duomenis „Google“ vardu. Jokiu atveju „Google“ nesusies jūsų IP adreso su kitais „Google“ išsaugotais duomenimis. Atitinkamai nustatę savo naršyklės programinę įrangą galite užkirsti kelią slapukų įdiegimui; tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad gali būti, jog tuomet negalėsite naudotis visomis šios interneto svetainės funkcijomis visa apimtimi.

Bet kuriuo metu galite paprieštarauti, kad ne tik šiuo metu, bet ir ateityje jūsų IP adresą rinktų ir naudotų „Google Analytics“. Daugiau informacijos rasite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout .

Įsidėmėkite, kad šioje interneto svetainėje naudojamas „Google Analytics“ kodas „gat._anonymizeIp ();“. Tai reiškia, kad IP adresai padaromi anoniminiais prieš naudojimą ir išsaugojimą pašalinant paskutinį lankytojo IP adreso aštuonetą. 

Nedvejodami tiesiogiai kreipkitės į mus, jei turite klausimų dėl savo asmens duomenų tvarkymo.

 

Skaityti daugiau